KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12475249
nr 1247 5249
V Cornell, Landskap med kor och får, signerad. Olja på duk, 52x77
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:59:13
300 kr